Aplikuj - Kierownik Serwisu Technicznego - POZNAŃ

Opis stanowiska

W związku z rozszerzeniem zakresu działalności poszukujemy do pracy Kierownika Serwisu Technicznego. Oferujmy pracę w zakresie zarządzania utrzymaniem technicznym obiektów biurowych.

  • Organizacja i koordynacja wszelkich prac związanych z utrzymaniem technicznym obiektu
  • Współpraca z Zarządcą obiektu, najemcami, firmami zewnętrznymi
  • Kierowanie zespołem pracowników technicznych
  • Opracowanie i realizacja harmonogramu przeglądów i czynności konserwacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej obiektu, raportowanie
  • Prowadzenie zaopatrzenia w części zamienne i materiały eksploatacyjne oraz zakup usług.
Oczekiwania

Od Kierownika Serwisu Technicznego oczekujemy:

  • Doskonałej organizacji pracy,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży technicznej,
  • Uprawnienia dozoru i eksploatacji w grupach 1,2,3,
  • Prawo jazdy kategorii B,

Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Dla osób spełniających nasze oczekiwania oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki współpracy,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Możliwość poznawania sprawdzonych praktyk zarządzania utrzymaniem technicznym obiektów,
  • Wsparcie w zakresie rozwiązywania problemów,
  • Współpracę w zgranym zespole.
  • Dopuszczalny format załącznika: pdf, doc oraz docx.
Projektowanie stron internetowych: Projektowanie stron internetowych Warszawa Wesoła