Opis stanowiska

Poszukujemy do pracy na terenie Warszawy Technika Obiektu.

Do zadań kandydata będą należały czynności obsługi, bieżącej konserwacji i napraw w obrębie  instalacji budynkowych w tym:

  • instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia,
  • instalacji oświetlenia administracyjnego i ewakuacyjnego
  • systemów automatyki obiektowej BMS,
  • systemów niskoprądowych SSWIN, KD, SAP, DSO
  • instalacji wentylacji klimatyzacji, ciepła i chłodu.

Oczekiwania

Od kandydata oczekujemy:

  • Średniego wykształcenia technicznego
  • Pracy z dokumentacją techniczną, budowlaną i eksploatacyjną budynków
  • Posiadania kwalifikacji potwierdzonych świadectwami eksploatacyjnymi w grupie 1, 2
  • Umiejętności analizy i rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Dyspozycyjności
  • Umiejętności obsługi programów FM i OFFICE

Uprawnienia Gr.3. oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będą dodatkowym atutem.

Oferujemy
  • atrakcyjne warunki współpracy
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • możliwość poznawania nowych technologii przy obsłudze obiektów biurowych i handlowych
  • współpracę w zgranym zespole
  • Dopuszczalny format załącznika: pdf, doc oraz docx.
Projektowanie stron internetowych: Projektowanie stron internetowych Warszawa Wesoła